Alıcı ve satıcılar, tek tık uzağında.

Tedarikçiler

> 1B

Satışlar

> 500B

Ürünler

> 313B

Görüntülenme

> 3.4M

Torbala.com, karmaşadan uzak sonuç odaklı alım-satım yapabileceğiniz, farklı sektörlerdeki şirketleri tek bir çatı altında toplayan geniş kapsamlı toptan e-ticaret platformudur. Eylül 2018’de çalışmalarına başlanan Torbala.com, sonuç odaklı kolay alışverişin en yeni adresidir.

Genç, dinamik, çalışkan bir ekibin deneyimleri ve profesyonelliğini arkasına alarak Torbala.com ile toptan alıp, toptan satarak işinizi büyütebilirsiniz. B2B’de yeni pazar yeri olmayı başaran Torbala.com ile kolay, hızlı, güvenilir alışveriş hiç bu kadar basit olmamıştı. Ara mamulden hammaddeye, yedek parçadan kozmetiğe, elektronikten tarım/gıdaya birçok ana kategorisiyle farklı sektörleri içinde barındıran torbala.com, geleneksel ticareti mobil ve web üzerine taşıyarak konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Torbala.com, büyükten küçüğe, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm sektör gruplarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Aynı ürüne birden fazla satıcıdan istediğiniz kriterlerden ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun oluşturacağınız siparişler ile ticareti kendiniz yönetebilirsiniz. Ürün miktarına veya türüne göre fiyat teklifleri talep eder, size uygun olan fiyattan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Siz de B2B alışverişin yeni platformu Torbala.com’da yerinizi alın. Ayrıcalıklı siparişlerin sahibi olun, ticaretinize yön verin, işinizi kolaylaştırın, daha çok kazanın.

12/19

Torbala, yeni ve modern görünümüyle yenilendi.
07/19

Torbala, bininci siparişine başarıyla ulaştı.
05/19

Torbala, ilk sürümüyle yayın hayatına başladı.
09/18

Torbala.com, bir fikir haline geldi.