Birlikte çalışalım, birlikte büyüyelim.


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkânı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. Bu sayfada bir iş sahibinin torbala.com tedarikçisi olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli?

Torbala.com'da satış yapmaya başlamak için üyeliğinizi oluşturmanızın ardından, "Başlarken" sayfasında tedarikçi olmak istediğinizi belirtin. Ardından sizden gerekli belgeleri isteyeceğiz, belgelerinizin uygun olması durumunda hesabınızın onaylanması için ekibimiz 5 iş günü içerisinde sizi arayacaktır.

Torbala.com'u tanımak?

En iyi şekilde torbala.com'a ürün tedarik etmek ve stratejik bir tedarikçi olmak için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanızın da bu süreçlerde nasıl katkıda bulunacağını anlamalısınız.

Aşağıdakiler sizin bizim ana satın alma süreçlerimizi anlamanıza yardımcı olacaktır.
  1. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız.
  2. Sitemizi ziyaret etmeli, sizin ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz.
  3. Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle mukayese etmelisiniz.
  4. Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız.

İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun!

Ürünlerinizi, Türkiye’nin en büyük online B2B alışveriş merkezinde satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın*, aylık ortalama yüzbinlerce ziyaretin gerçekleştiği torbala.com’da ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun.
*Kalite politikamız gereği; tüm tedarikçi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.

İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; torbala.com'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz!
  • Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.
  • Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.
  • Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.
  • Tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı.